05201710Cs

Betűméret

Megjelenés

Profil

Menüstílus

Kezelőpanel

Versenyeredmények - Angol nyelv 2009/2010

Kenguru Angol-Német-Francia Nyelvi és Országismereti Verseny

5. kategória:

Márton Zoltán: országos 90. helyezés, megyei 2. helyezés
(Tanára: Dr. Bohátka Sándorné)

6. kategória:

Szombathy András: országos 22. helyezés, megyei 1. helyezés
(Tanára: Dr. Bohátka Sándorné)

Szolyka Hajnalka: országos 33. helyezés, megyei 2. helyezés
(Tanára: Csatári Annamária)

Makrai Tibor: országos 37. helyezés, megyei 3. helyezés
(Tanára: Csatári Annamária)

Győri András: országos 47. helyezés, megyei 4. helyezés
(Tanára: Dr. Bohátka Sándorné)

Magyar Kata Anna: országos 54. helyezés, megyei 5. helyezés
(Tanára: Dr. Bohátka Sándorné)

Udvari Judit: országos 57. helyezés, megyei 6. helyezés
(Tanára: Dr. Bohátka Sándorné)

Soltész Ágnes: országos 89. helyezés, megyei 7. helyezés
(Tanára: Dr. Bohátka Sándorné)

Rejtő Nóra: országos 92. helyezés, megyei 8. helyezés
(Tanára: Dr. Bohátka Sándorné)

Varga Nikolett: országos 103. helyezés, megyei 9. helyezés
(Tanára: Dr. Bohátka Sándorné)

Major Aliz: országos 106. helyezés, megyei 10. helyezés
(Tanára: Csatári Annamária)

Erdélyi Anna: országos 118. helyezés, megyei 11. helyezés
(Tanára: Dr. Bohátka Sándorné)

Dusa Márkó: országos 120. helyezés, megyei 12. helyezés
(Tanára: Dr. Bohátka Sándorné)

Garáz Nóra: országos 127. helyezés, megyei 13. helyezés
(Tanára. Dr. Bohátka Sándorné)

Balogh Szilvia: országos 142. helyezés, megyei 14. helyezés
(Tanára: Csatári Annamária)

Boros Tímea: országos 154. helyezés, megyei 15. helyezés
(Tanára: Dr. Bohátka Sándorné)

Győri Júlia: országos 165. helyezés, megyei 16. helyezés
(Tanára: Dr. Bohátka Sándorné)

Felhősi Flóra: országos 165. helyezés, megyei 16. helyezés
(Tanára: Dr. Bohátka Sándorné)

Bőr Hajnalka: országos 192. helyezés, megyei 18. helyezés
(Tanára: Dr. Bohátka Sándorné)


Play and Win! Országos Angol Nyelvi Levelező Verseny

Páros és csoportos versenyzők:

Junior Animals kategória

Rápolty Áron, Nagy Gergely: 69. helyezés

Teens Club kategória

Bojti Sándor, Kovács Zsófia, Pallás Anna: 50. helyezés (Tanáruk: Csatári Annamária)
Gazda Klára, Hári Alexandra: 98. helyezés (Tanáruk: Csatári Annamária)

Examiners kategória

Major Aliz, Soltész Lilla: 9. helyezés (Tanáruk: Csatári Annamária)
Kiszely Sára, Bisits Dóra, Lakatos Ildikó: 13. helyezés (Tanáruk: Csatári Annamária)
Szabó Fruzsina, Vékony Zsuzsa: 18. helyezés (Tanáruk: Orosz Mária)
Kerek Aliz, Szilágyi Krisztina: 31. helyezés (Tanáruk: Csatári Annamária)
Balogh Szilvia, Molnár Lilla: 39. helyezés (Tanáruk: Csatári Annamária)
Szolyka Hajnalka, Kiss Kinga: 41. helyezés (Tanáruk: Csatári Annamária)
Módis László, Szécsi Ákos: 51. helyezés (Tanáruk: Csatári Annamária)

Egyéni versenyzők:

Teens Club kategória

Újlaki Rita: 54. helyezés (Tanára: Csatári Annamária)

Examiners kategória

Kálmándi Nóra: 3. helyezés (Tanára: Csatári Annamária)
Szilágyi Piroska Fruzsina: 12. helyezés (Tanára: Orosz Mára)
Rácz Nikolett: 14. helyezés (Tanára: Orosz Mária)



Az Angol Műhely Reading in English Competition olvasási versenye

Szabó Angéla: Stage 2. – 2. helyezés
Pallás Anna: Stage 5. – 5. helyezés
Szolyka Hajnalka: Stage 6. – 6. helyezés

Digitális évkönyvek

Könyvtár

Reformáció emlékév

Régi honlap