05201710Cs

Betűméret

Megjelenés

Profil

Menüstílus

Kezelőpanel

A 2009. évi kompetenciamérés eredményei

Az Oktatási Hivatal közzétette a 2009 májusában írt országos kompetenciamérés eredményeit. A korábbi évekhez képest változást jelentett, hogy valamennyi 10. évfolyamos tanuló eredményeit értékelték, nem csak a véletlenszerűen kiválasztottakét.

Iskolánk tanulói összességében jól szerepeltek, eredményük mind Matematikából, mind Szövegértésből az országos átlag felett van, és a négy évfolyamos gimnáziumok mezőnyében is megállja a helyét. A Matematika mérés átlageredménye 541 pont (az országos átlag 489 pont), a Szövegértés eredménye 565 pont (az országos átlag 496 pont). A mérés részletes eredményei és az abból készült statisztikák, táblázatok nem csak a szakembereknek, hanem a tanároknak szülőknek és diákoknak is érdekesek és tanulságosak lehetnek.

Az iskolánkról szóló  teljes jelentés megtekinthető ITT.

Digitális évkönyvek

Könyvtár

Reformáció emlékév

Régi honlap