20201710P

Betűméret

Megjelenés

Profil

Menüstílus

Kezelőpanel

Pályázat egyszeri szociális segélyre (2015. ősz)

Kedves Szülők, Diákok!

A korábbi évekhez hasonlóan idén ősszel is igyekszünk támogatni iskolánk szociálisan rászoruló diákjait az Orando et Laborando Alapítvány és a Szabó Dezső Alap bevonásával. Érzékeljük, hogy igen sok családnak napi megélhetési gondjai vannak, de a mi lehetőségeink is végesek. A mostani egyszeri segéllyel elsősorban a rendkívüli kiadásokhoz (pld. iskolai egyenruha, szalagavató) kívánunk hozzájárulni.

A segélyezési nyomtatványokat a már kiosztottuk a tanulóknak, de természetesen még beszerezhetők iskolánk Titkárságán, illetve letölthetők iskolánk honlapjáról. Kérem, hogy az adatokat pontosan szíveskedjenek kitölteni, a család jövedelmét kereseti igazolásokkal vagy más dokumentumokkal szíveskedjenek igazolni! Az új számlázási rendszer miatt nincs lehetőség a segély összegének közvetlen jóváírására, hanem választhatnak a szülők, hogy bankszámlára utaljuk a megállapított összeget vagy készpénzben kívánják felvenni azt!

A határidőn (2015. november 3.) túl beadott kérelmekkel nem tudunk foglalkozni!

Debrecen, 2015. október 27.

Győri József
igazgató

Pályázati Adatlap letöltése INNEN!

Digitális évkönyvek

Könyvtár

Reformáció emlékév

Régi honlap