20201710P

Betűméret

Megjelenés

Profil

Menüstílus

Kezelőpanel

Pályázat egyszeri szociális segélyre (2016. tavasz)

Kedves Szülők, Diákok!

A korábbi évekhez hasonlóan idén tavasszal is igyekszünk támogatni iskolánk szociálisan rászoruló diákjait az Orando et Laborando Alapítvány bevonásával. Érzékeljük, hogy igen sok családnak napi megélhetési gondjai vannak, de a mi lehetőségeink is végesek. A mostani egyszeri segéllyel elsősorban a rendkívüli kiadásokhoz (pld. osztálykirándulás, ballagás) kívánunk hozzájárulni.

A segélyezési nyomtatványokat a héten már kiosztottuk a tanulóknak, de természetesen még beszerezhetők iskolánk Titkárságán, illetve letölthetők iskolánk honlapjáról. Kérem, hogy az adatokat pontosan szíveskedjenek kitölteni, a család jövedelmét kereseti igazolásokkal vagy más dokumentumokkal szíveskedjenek igazolni! A határidőn (2016. március 31, csütörtök) túl beadott kérelmekkel nem tudunk foglalkozni! Felhívom a figyelmet arra, hogy akik ebben a tanévben Felsőőry, Révész Kálmán, Szendi, Tóth Kálmán díjban részesültek vagy a Tanítványok a Diákokért alapítvány ösztöndíjasai, nem kaphatnak egyszeri szociális segélyt!

Debrecen, 2016. március 18.

Győri József
igazgató

Pályázati Adatlap letöltése INNEN! /okos PDF, letöltés után számítógépen kitölthető/

Digitális évkönyvek

Könyvtár

Reformáció emlékév

Régi honlap