17201710K

Betűméret

Megjelenés

Profil

Menüstílus

Kezelőpanel

Élő közvetítés a szalagtűző ünnepségről

Iskolánk életének fontos eseménye a szalagavató. Jó pár éve döntöttünk úgy, hogy a programot két részre bontjuk: szalagtűző ünnepségre és szalagavató bálra. Ez a megoldás nagyon jónak bizonyult, ebben az évben is ilyen formában rendezzük meg az ünnepséget.

A szalagtűző ünnepségre 2015. október 17-én, szombaton 14 órakor kerül sor a Nagytemplomban. Az ünnepség nyilvános, minden érdeklődőt szeretettel látunk. A szalagtűző bálra 18 órától kerül sor a Kassai úton lévő Lovardában. Ide csak belépőjeggyel vagy tiszteletjeggyel rendelkező vendégeinket várjuk.

A Nagytemplom újonnan telepített kép-és hangtechnikai rendszere, valamint honlapunk minősége lehetővé teszi a rendezvény élő (online) közvetítését. Szeretettel ajánlom egykori és mai diákjainknak, szülőknek, minden iskolánk iránt érdeklődőnek a közvetítés megtekintését. Amennyiben a közvetítés sikeres lesz, és van rá igény, a jövőben szeretnénk más rendezvényünkről is élő közvetítést adni.

A közvetítés megtekintéséhez kattintson az alábbi ablakra.

Győri József
igazgató

A szalagtűző ünnepség felvételének megtekintése.

Digitális évkönyvek

Könyvtár

Reformáció emlékév

Régi honlap