05201710Cs

Betűméret

Megjelenés

Profil

Menüstílus

Kezelőpanel

A X. Református Középiskolai Atlétikai Találkozó Eredményei

Immár 10. alkalommal rendezte meg iskolánk a Református Középiskolák Nemzetközi Találkozóját. Az idei rendezvényre 2012. szeptember 29-én került sor a Gyulai István Atlétikai Stadionban. Ebben az esztendőben 17 iskola több mint 200 tanulója mérte össze tudását, ügyességét, felkészültségét. A magyarországi intézményeken kívül a kárpátaljai Péterfalvai Református Líceum, valamint a svájci Schiers városkában lévő Evangelische Mittelschule képviseltette magát. A színvonalas és izgalmas versenyek mellett a résztvevők kihasználták az alkalmat a barátkozásra, ismerkedésre. Az iskolák csapatversenyét és az ezzel járó vándorserleget a Tatai Református Gimnázium csapata nyerte meg. Gratulálunk!

Külön köszönet a Debreceni Sportcentrum KHT-nak, a Hajdú-Bihar Megyei Atlétikai Szövetség munkatársainak, valamint iskolánk testnevelés szakos tanárainak a verseny színvonalas és lelkiismeretes megszervezéséért, lebonyolításáért!

Győri József igazgató

A verseny részletes eredménylistája lentebb olvasható:

Digitális évkönyvek

Könyvtár

Reformáció emlékév

Régi honlap