Felvételi eredmények
Szövegkinézet
  • Kisebb Kicsi Közepes Nagy Nagyobb
  • Alap Helvetica Segoe Georgia Times

2019/2020. tanévi ideiglenes felvételi jegyzék tagozatonként 

Kedves Szülők /Felvételizők! 

Az alábbiakban közöljük a felvételi vizsga során kialakult rangsorokat tagozatonként. 

  1. A rangsorokon a felvételizőket a jelentkezési lapon megjelölt választás alapján oktatási azonosítójukkal vagy a megadott jeligével szerepeltetjük. 
  1. A rangsorok az általános iskolai eredmény, a központi írásbeli eredmények és a szóbeli teljesítmények alapján alakultak ki, figyelembe véve azt, hogy a felvételiző milyen tagozatokon tett szóbeli vizsgát. Minden felvételizőt valamennyi olyan tagozaton rangsoroltunk, amelyet a jelentkezési lapon megjelölt. 
  1. A tagozatonkénti sorrendeknél megadtuk a felvehetők számát, de ez nem jelenti azt, hogy a később rangsorolt tanulók nem nyerhetnek felvételt, hisz az előttük állók több iskolába és más szakokra is felvételizhettek, és felvételt nyerhetnek. 
  1. A végső sorrendek a központi számítógépes rendszerben alakulnak ki, ezért nehéz megbecsülni, hogy az egyes tagozatokra hány ponttal lehet bekerülni. Az előző évek tapasztalatai alapján az egyes tagozatokon az alábbi ponthatárok között várható a bejutás alsó határa:

            Általános (0001)                  60 – 65 pont
            Reál Biológia (0003)             70 – 75 pont
            Reál Matematika (0004)        70 – 75 pont
            Nyelvi osztály (0005)            65 – 70 pont 

  1. Lehetőség van arra, hogy a felvételizők 2019. március 21-én vagy 22-én módosítsák az általános iskolában leadott adatlapot: megváltoztassák az iskolák, illetve a tagozatok sorrendjét, esetleg új tagozatot vegyenek föl. Új tagozat felvételét csak az általános iskolában történt módosítás után, a végleges sorrend kialakításakor tudjuk figyelembe venni. 
  1. Aki feltétlenül iskolánkba szeretne jönni, ügyeljen arra, hogy az esetleges módosításnál iskolánkat rangsorolja előre! Ez nem rontja a más iskolába történő felvétel esélyeit. 
  1. Az iskolánkba jelentkező tanulóktól lelkészi jellemzést kértünk. A listán az oktatási azonosító után egy csillag ( *) jelzi, ha a felvételiző lelkészi jellemzése még nem érkezett be. Kérjük ennek minél előbbi pótlását, mert a lelkészi jellemzés hiányában a rangsorolásnál a tanulót nem tudjuk figyelembe venni. 

  2. A végleges felvételi eredményről a Felvételi Központtól kapott értesítés alapján tájékoztatjuk a felvételizőket 2019. április 30-ig. 

Debrecen, 2019. február 26. 

                                                                             Győri József
                                                                             igazgató

Felvételi előzetes eredményei

pdf

Sorrend (01)- ÁLT

Méret: 207.62 KB
Letöltések : 1055
Hozzáadás dátuma: 2019-02-26
pdf

Sorrend (05) - NYEK

Méret: 197.09 KB
Letöltések : 755
Hozzáadás dátuma: 2019-02-26
pdf

Sorrend(04)-MAT

Méret: 188.79 KB
Letöltések : 496
Hozzáadás dátuma: 2019-02-26
pdf

Sorrend(03)-BIOL

Méret: 190.05 KB
Letöltések : 286
Hozzáadás dátuma: 2019-02-27
                                                                             

Digitális napló

napló

Órarend

Könyvtár

Névnap

2019. március 26. kedd
Emánuel, Larissza
05:22 17:55

Holnap
Hajnalka, Alpár
napja lesz.

Tehetségpont

Hatartalanul

Út a tudományhoz

út a tudományhoz logo

Látogatók

;