Alapítványaink
Szövegkinézet
  • Kisebb Kicsi Közepes Nagy Nagyobb
  • Alap Helvetica Segoe Georgia Times

Kedves Szülők, Támogatók!

Ebben az évben tovább egyszerűsödött az adóbevallás módja, például a munkáltatók már nem nyújthatják be dolgozóik adóbevallását. Ha az adózó nem nyilatkozik, akkor a NAV által kiküldött tervezet automatikusan elfogadottnak tekintett.

Így még nagyobb a veszélye annak, hogy elfeledkezzünk az 1 % felajánlásáról. Iskolánk számára nagyon fontos ez a bevétel, számítunk rá.  Kérem, hogy próbáljanak ne csak a saját adófelajánlásukról rendelkezni, hanem családi, baráti, ismerősi körben minél többeket meggyőzni arról, hogy érdemes ezzel a lehetőséggel élni!

A nyilatkozat megtételének többféle módja is lehet (pl.: elektronikus kitöltés), de legegyszerűbb az alábbi, letölthető nyilatkozatok egyikének kinyomtatása, kitöltése, és a NAV-hoz eljuttatása postai úton.


Támogatásra javasolt alapítványaink adatai:
(AZ 1%-os felajánláshoz csak az adószámot kell megadni!)

ALAPÍTVÁNY A DEBRECENI REFORMÁTOS KOLLÉGIUM GIMNÁZUMÁÉRT

(rövid név: Alapítvány a Refiért)
Adószám:19128324-1-09
4026. Debrecen, Kálvin tér 16.
Számlaszám: OTP 11738008-20184689

Az iskolaépület modernizálását, fejlesztését, modern technikai eszközök beszerzését támogatja. Könyvtárfejlesztésre, informatikai és sport eszközök beszerzésére kívánjuk fordítani a felajánlásokat.


ORANDO ET LABORANDO ALAPÍTVÁNY
Adószám:19123570-1-09
4026. Debrecen, Kálvin tér 16
Számlaszám: OTP 11738008-20186258

Szociálisan rászoruló diákjaink támogatására, segélyezésére szolgál. Sokak számára az így kapott segítség nélkül lehetetlen lenne tanulmányaik folytatása.


Felhívom a figyelmet ara, hogy alapítványaink támogatása mellett a személyi jövedelemadó másik 1%-ával az egyházak szociális, karitatív, oktatási tevékenységét támogathatják. Ez a nyilatkozat visszavonásig érvényes!

A Magyarországi Református Egyház technikai száma: 0066 !

Köszönöm a figyelmet, köszönjük a támogatást!

Győri József

 igazgató

Letölthető minták:

pdf

Alapítvány a Refiért

Méret: 789.94 KB
Letöltések : 0
Hozzáadás dátuma: 2018-02-14
pdf

Orando et laborando

Méret: 791.41 KB
Letöltések : 0
Hozzáadás dátuma: 2018-02-14

Digitális napló

napló

Órarend

Könyvtár

Névnap

2019. március 26. kedd
Emánuel, Larissza
05:22 17:55

Holnap
Hajnalka, Alpár
napja lesz.

Tehetségpont

Hatartalanul

Út a tudományhoz

út a tudományhoz logo

Látogatók

;