24201709V

Betűméret

Megjelenés

Profil

Menüstílus

Kezelőpanel

Hogy sikerült az írásbeli felvételim?

Kedves Diákok! Kedves Szülők!

A 2014/15. évre felvételizni kívánó tanulók közül 75-en írtak 2014. január 18-án írásbeli felvételi dolgozatot iskolánkban magyar nyelvből és matematikából. A kijavított dolgozatokat január 24-én 8 és 16 óra között tekinthetik meg a tanulók és szüleik. A dolgozatok javítására január 27-én, hétfőn 8 és 16 óra között lehet észrevételt tenni.

Tájékoztatásul közöljük az iskolánkban írt dolgozatok átlageredményeit:
          Magyar: 34,4
          Matematika: 23,3

A vizsga eredményeit honlapunkon is közzétesszük, adatvédelmi okok miatt a név helyett csak a tanulói azonosítót szerepeltetjük.

A vizsga eredményét tartalmazó Értékelő Lapot a betekintésen megjelent tanulók, illetve szüleik személyesen vették át. A többi Értékelő Lapot legkésőbb 2014. január 31-ig postázzuk a vizsgázó által megadott címre.

Felhívjuk a figyelmet arra, hogy az írásbeli dolgozat megírása nem jelent automatikusan jelentkezést iskolánkba. A Felvételi Jelentkezési Lapok kitöltését és beküldését az általános iskolák szervezik, azoknak 2014. február 14-ig kell beérkezniük!

Az írásbeli vizsga eredménye letölthető INNEN!

Digitális évkönyvek

Könyvtár

Reformáció emlékév

Régi honlap