Kedves Szülők! Diákok! Érdeklődők!

Sajnálatos, hogy technikai okok miatt iskolánk honlapja egy ideig elérhetetlen volt, sőt a kijavítása is lehetetlenné vált. A háttérben komoly erőfeszítések történtek, hogy a 2019/ 2020. tanév kezdetére már egy formájában és tartalmában is megújult honlap szolgáltassa a mindenki számára fontos információkat.

Köszönöm mindazoknak a munkáját, hozzájárulását, akik az új honlap elindítását lehetővé tették. Különösen is köszönöm Szilágyi János Úrnak a honlap technikai megszerkesztését, összeállítását és további felügyeletét.

Azzal a reménységgel indítjuk útjára az új honlapot, hogy sok jó és hasznos információt nyújt majd iskolánk diákjai, tanárai és az iskolánk iránt érdeklődőt számára. Örömmel várunk minden visszajelzést, tanácsot és ötletet, melyek segíthetnek abban, hogy a honlap még inkább használható és érdekes legyen.

Debrecen, 2019. augusztus 15.

Győri József
igazgató