Kedves 8. osztályos diákok! Kedves szülők!

Nagyon örülünk, hogy gimnáziumunkban szeretnétek továbbtanulni. Ez a kis könyvecske segíteni próbál abban, hogy a felvételi eljárás során minél jobban megálljátok helyeteket, s a következő tanévben ősi iskolánk diákjai között üdvözölhessünk Titeket! Az iskoláról szóló rövid ismertetés, a felvétellel kapcsolatos tudnivalók mellett ebben a kiadványban megtalálhatjátok a szóbeli felvételi vizsga anyagát, témaköreit tantárgyanként. Az iskolánk által nyújtott tanulmányi kínálat, valamint a felvételi vizsga módja a korábbi évekhez képest folyamatosan változik, ezért különösen is figyelmesen olvassátok végig a tájékoztatót.

A mihamarabbi személyes találkozás reményében bízva eredményes felkészülést és jó szereplést kívánok iskolánk egész közössége nevében!

Ivánné Nagy Erzsébet Bernadett

igazgató

Az iskolánkba jelentkező tanulóktól lelkipásztori jellemzést kérünk. A lelkipásztori jellemzés nyomtatványa letölthető Word vagy PDF formátumban: