Skip to content
Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona

Kiemelt hírek

ONLINE FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐ

Kedves Nyolcadikosok! Igyekszünk segíteni Nektek a szóbeli felvételire való készülésben hat különféle tantárgyból. 11 ingyenes előkészítő alkalmat tartunk online formában. A foglalkozások rendje: szerda 17:00-18:00

Támogassa adója 1 %-ával alapítványainkat!

Kedves Szülők, Támogatók! Ez az időszak az adóbevallások ideje. A NAV minden évben elkészíti az adóbevallások tervezetét és azt az ügyfélkapun vagy más módon eljuttatja az adózóhoz.   Ha az adózó nem nyilatkozik, akkor a NAV által kiküldött tervezet automatikusan elfogadottnak tekintett. Iskolánk számára nagyon fontos a befizetett adó 1%-ból származó

Aktualitások

Büszkeségeink

Ebben a tanévben is számtalan szebbnél-szebb országos versenyeredménnyel büszkélkedhetnek tanítványaink, valamint 73 kitűnő év végi bizonyítvánnyal. Büszkék vagyunk diákjaink kitartó munkájára, küzdeni tudásukra

Moziban jártunk

Az utolsó tanítási héten rendkívüli filmélményben volt része ifjúságunknak. „Adjátok vissza a hegyeimet” Alapítvány szervezésében

Nyáresti programok az internátusban

A tanév utolsó napjai már nem a szilenciumokról szóltak, hanem a közösségi együttlétekről. Kedden a

A kisrefiseknek énekeltek diákjaink

Eddig mindig csak a gimnazisták hallhatták tehetséges fiataljaink muzsikálását, de ezúttal két tizenegyedikes diákunk, Kis-Simonka

Együtt, veled, érted – Egészségnap a tanév végén

„A tudatos döntések ma aprónak tűnnek, de holnap egy jobb jövőt építenek.” mottóval hívtuk iskolánk

Bringával a beregi tájon át

A 10. B osztály csapata június 17-én kihelyezett egészségnapon az Éld+ program keretében, a Debreceni

Idén is bővelkedtünk igei szolgálattevőkben

Régi hagyomány iskolánkban, hogy egykori diákok, lelkipásztor-szülők és az iskolához kötődő vendég szolgálattevők látogatnak el

Ismét együtt

2026. június 4-én a Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából1000 diák és tanár gyűlt össze a Kárpát-medence

A dobogó legfelső fokán állt a diáklányunk

Krajczár Dóra (11.A) a Uszonyosúszás Diákolimpia Országos Döntőjében 50 méteres gyorsúszásban aranyérmet szerzett május 30-án

Az OTIO díjátadójáról

A 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpián öt diákunk dicséretben részesült pályamunkájáért: Árvai Noémi, Deák

Gyásznapi megemlékezés

Tegnap méltóképpen idézték fel diákjaink egy levélrészlet és az egykori újságcikkek felolvasásával, hogy mi történt

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Közelgő események

Galéria

E-NAPLÓ

Oktatás

Órarend

Tápintézet

Legutóbbi bejegyzések

Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona © WordPress - 2023