SZÓBELI FORDULÓ

Tisztelt felkészítő tanár kollégák, kedves versenyzők!

A szervezők nevében mind az 52 diáknak köszönetet mondunk a versenyen való részvételért, a felkészítő tanároknak a felkészítésért. Bízunk benne, hogy mindenki hasznos tapasztalatokat szerzett a felkészülés és az írásbeli forduló során.

Az írásbeli forduló eredményei alapján a következő diákok jutottak tovább a szóbeli fordulóba (a lista iskolák és névsor szerint készült, nem sorrend!):

Bodnár Lilla Debrecen, Kölcsey Ferenc Református Ált. Isk. Ordasiné Király Csilla
Demeter Júlia Debrecen, Kölcsey Ferenc Református Ált. Isk. Ordasiné Király Csilla
Miskei Zsófia Debrecen, Kölcsey Ferenc Református Ált. Isk. Ordasiné Király Csilla
Pianovszky Regina Debrecen, Kölcsey Ferenc Református Ált. Isk. Kovács Zsolt
Sipos Henrietta Debrecen, Kölcsey Ferenc Református Ált. Isk. Kovács Zsolt
Ambrus Lili Debrecen, DRK Általános Iskolája dr. Szentjóbiné Papp Edina
Szilágyi Júlia Debrecen, DRK Általános Iskolája dr. Szentjóbiné Papp Edina
Nagy Tamás Levente Debrecen, DRK Általános Iskolája Bonivárt Balázs
Balázs Lilla Szerencsi Rákóczi Zsigmond Ref. Ált. Isk. Nagyné Gál Éva
Géczi Sára Szerencsi Rákóczi Zsigmond Ref. Ált. Isk. Nagyné Gál Éva
Juhász Antónia Szerencsi Rákóczi Zsigmond Ref. Ált. Isk. Nagyné Gál Éva
Szőcs István Gergő Szerencsi Rákóczi Zsigmond Ref. Ált. Isk. Nagyné Gál Éva
Terbe Márk Szerencsi Rákóczi Zsigmond Ref. Ált. Isk. Nagyné Gál Éva
Drága Roland Balmazújvárosi Református Ált. Iskola és Óvoda Lőrinczné Cseh Anna
Fülöp Zsombor Balmazújvárosi Református Ált. Iskola és Óvoda Lőrinczné Cseh Anna
Bay Bence Balmazújvárosi Református Ált. Iskola és Óvoda Rózsa Ágnes
Csepregi Boglárka Balmazújvárosi Református Ált. Iskola és Óvoda Rózsa Ágnes
Juhász Hanna Balmazújvárosi Református Ált. Iskola és Óvoda Rózsa Ágnes
Szűcs Emese Angéla Mátészalka, Kálvin János Református Ált. Isk. Nyiri Klára
Papp Bence Attila Püspökladány, Erőss Lajos Református Ált. Isk. Ferenczi Rita
Dancs József Vésztő, Kis Bálint Református Álalános Iskola Bajiné Sós Beáta

A szóbeli fordulóba továbbjutott versenyzőket csütörtökön (2019. november 14.) és pénteken (november 15.) hallgatja meg a bizottság az alábbi beosztás szerint. Kérjük, hogy a versenyre a megjelölt kezdési időpont előtt 20 perccel jelenjenek meg.

Gyülekezés a gimnázium épületének III. emeletén (tetőtér) a T-016-os terem előtt.

Az eredményhirdetés várhatóan november 15-én 12.30-tól lesz a gimnázium tetőtéri előadójában.

Kérdéseivel forduljon bizalommal kapcsolattartónkhoz:
dr. Gaálné Becsy Adrienn (becsy.adrienn@drkg.hu)