Tájékoztatás az írásbeli felvételi vizsgáról

Kedves Felvételiző Diákok!  Kedves Szülők!

A 8. osztályos tanulók számára szervezett központi írásbeli felvételi vizsga időpontja egységesen 2020. január 18, szombat 10 óra.

Azok a tanulók, akik iskolánkba nyújtották be a vizsgára történő jelentkezési lapjukat, már nem kapnak külön értesítést. Kérjük, hogy legkésőbb  9 óra 30 perckor jelenjenek meg az iskola épületének 2. emeletén (Debrecen, Péterfia utca 1-7.)! A vizsgán semmiféle segédeszköz nem használható, ezért csak íróeszközt, körzőt, vonalzót hozzanak magukkal.

A kijavított írásbeli dolgozatokat a vizsgázók, illetve szüleik 2020. január 23-án, csütörtökön  8 és 16 óra között tekinthetik meg. Azokat a vizsgázókat, akik nem jelennek meg a betekintésen, 2020. február 6-ig írásban értesítjük az eredményről.

Felhívjuk a figyelmet arra, hogy az írásbeli vizsgán való részvétel nem jelent automatikus felvételi kérelmet iskolánkba. A felvételi jelentkezési lapok kitöltését az általános iskolák intézik, és  2020. február 19-ig kell eljuttatni azokat a  középfokú iskolákhoz.

Mindenkinek eredményes vizsgázást kívánunk!