Tájékoztatás az írásbeli felvételi vizsga eredményéről

Kedves Felvételizők! Kedves Szülők!

Iskolánkban 135 tanuló írta meg a központi írásbeli dolgozatokat 2020. január 18-án. A dolgozatokat a szülők és a tanulók január 23-án, csütörtökön 8 és 16 óra között tekinthetik meg a Gimnázium épületében. A dolgozatokról fénymásolat vagy fénykép készíthető. A javítással kapcsolatban írásbeli kérelem január 24-én, pénteken 16 óráig nyújtható be. Azoknak a vizsgázóknak, akik személyesen nem vették át, az értékelő lapot postán juttatjuk el.

Adatvédelmi okokból a személyenkénti eredményeket nem közöljük, csak statisztikai adatokat adhatunk meg tájékoztatásul. Az iskolánkban írt dolgozatok átlaga:

Magyar nyelv és irodalom: 29 pont (országos átlag: 29,9)

Matematika: 26,45 pont (országos átlag: 19,5 pont)

Felhívjuk a figyelmet arra, hogy az írásbeli dolgozat megírása nem jelenti az iskolánkba történő jelentkezést. A tényleges jelentkezést az általános iskolák szervezik, ők továbbítják a jelentkezési lapokat a középiskolákba. Kérjük, hogy a lelkipásztori jellemzéseket közvetlenül iskolánk címére szíveskedjenek zárt borítékban eljuttatni 2020. február 19-ig!

Győri József igazgató