Tanévnyitó istentiszteletek

A járványhelyzetre való tekintettel ebben a tanévben két alkalommal rendezzük meg tanévnyitó istentiszteletünket.

A 9. évfolyamos tanulók számára augusztus 30-án, vasárnap 15 órától a Nagytemplomban. Kérjük, hogy diákjaink ünnepélyes öltözetben jelenjenek meg, illetve maszkról mindenki gondoskodjon saját, és mások biztonsága érdekében. Ezen az alkalmon legfiatalabb diákjaink mellett két kísérő vehet részt csupán. Köszönjük!

A 10-12 évfolyamos és a 9D osztályos tanulók számára az évnyitó istentisztelet augusztus 31-én, hétfőn reggel 8 órától a Nagytemplomban lesz megtartva. Kérjük, hogy az iskola egyenruhájában, maszkban jelenjetek meg, illetve énekeskönyvet mindenki hozzon magával!

Az igehirdetés szolgálatát mind a két alkalommal dr. Fekete Károly a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke látja majd el.