Történelmi időutazás (Diákjaink munkája 1.)

A járványhelyzet átírta iskolánk életét: a tantermek világát felcseréltük a digitális oktatáséra. Szorgos diákjaink  az új kihívások között is rendkívül színesen és színvonalasan oldották meg a feladataikat. Büszkék vagyunk, hogy a kihívásokkal teli élethelyzetben is helytálltak, keményen dolgoztak, és rugalmasan vették az akadályokat. Az iskolánk életéről, munkaközösségeink munkájáról és hétköznapjainkról az elmúlt hetekben közreadott kisfilmek sorozatát az ő munkáikkal folytatjuk. 

Ma Bethlen Gábor, illetve a francia forradalom korára repülünk vissza az időben egy, az Országos Kreatív Történelem Versenyre készült, scrapbook-kal és két folyóirattal. Jó olvasgatást kívánunk!

Bethlen-Gábor-scrapbook-Hatosok-csapat-Debreceni-Református-Kollégium-Gimnáziuma-és-Diákotthona

Történelmi-folyóiratok

Le-Franc