Újra együtt kezdhettük meg a tanévet a Nagytemplomban

A tavalyi év után már tudjuk, hogy a megszokott nem feltétlenül természetes.

Nagy öröm volt, hogy ezt a tanévet tanárok, diákok és szüleik újra együtt, egyszerre nyithattuk meg a Nagytemplomban augusztus 29-én délután. Az Igét Fehér Norbert, vezető vallástanár hirdette Márk evangéliumából a megpróbáltatások között is megjelenő, Istentől jövő reménységről, majd Ivánné Nagy Bernadett Erzsébet igazgatónő beszélt terveinkről és az iskolai életünk sokszínűségéről. Kollégiumi vizsgát tett, 10-es évfolyamos tanulóink befogadást nyertek a 483 éves iskolánk diákpolgárai sorába. Az istentiszteletet a Kántus és egyik diákunk, Németh Marietta (11.b) éneke színesítette.

Reméljük, hogy ez a tanév eseményekben, versenyekben és szép tanulmányi eredményekben ismét gazdag lesz majd!