Új tabletek, új lehetőségek

Az elmúlt két évben a távoktatás során tanáraink és diákjaink felismerték, hogy milyen sok olyan lehetőség rejlik a digitális világban, amely a tanulás során jól alkalmazható. A nagyszerű tapasztalatoknak, új gyakorlatoknak azonban nem kell csupán az otthoni oktatásra korlátozódnia ezentúl!

Iskolánk újabb 36 darab, jó minőségű táblagépet vásárolt, hogy egy osztálynyi diák egyszerre és önállóan végezhessen kutatómunkát például történelem órán, vagy élményszerűbben tanulhassa a matematikát. A nyelvtanulásban a fiataljaink a szintjüknek megfelelően haladhatnak tovább, sőt interaktív, kreatív és motiváló feladatokat végezhetnek szinte bármilyen tanítási órán. Nagy örömünkre mostmár közel 60 darab tablet áll ezentúl tanáraink és diákjaink rendelkezésére. Reméljük, hogy iskolánk oktatása ezentúl még sokszínűbb és magasabb színvonalú lesz a jövőben.

(BCSM)