Diáknap a jókedv jegyében

Diákönkormányzat újabb nagyszerű, egész napos programmal örvendeztette meg fiataljainkat. A nap első része a táncoké volt. Ezúton is köszönjük a Silver Wings Egyesület Fusion csapatának és a Hajdú Táncegyüttes táncosainak a segítségét, és diákjaink közül a Kis és Csige testvérek közreműködését. Jó volt látni, ahogy diákjaink elképesztő energiával és lelkesedéssel mozogtak a zene ütemére és ropták a táncot a tornateremben. Olyan jó volt a hangulat, hogy az udvaron még az általános iskolás gyerekek is bekapcsolódtak a nagyok programjába.

A nap második fele már csendesebben telt, mivel a filmekre és a beszélgetésre is jutott idő. Ezúton is köszönjük, hogy a Szólj Be a Papnak! misszió két tagja, Törő András római katolikus atya és Püski Gábor református lelkipásztor tabuk nélkül, fiatalos hangvétellel beszélgetett diákjainkkal értékekről, párkapcsolatról és a tizenéveseket foglalkoztató kérdésekről Tóth Áron tanár úr moderálása mellett.

Reméljük, sok más, hasonlóan színvonalas rendezvényt köszönhetünk még a DÖK tagjainak!