Egy nap, amely megmozgatotta iskolánk apraját-nagyját

Több éves hagyomány, hogy az utolsó tanítási hét egyik napját futással kezdi iskolánk diáksága és tanári kara a Stadion körül. Mindig vannak nagyon lelkes, edzésben lévő gyorsak és az inkább lassabb tempót választók, akik nem túl lelkesen, de végigküzdik magukat a kijelölt útszakaszon. Ez azonban csak a bemelegítés a nap hátralévő részéhez!

A sportnap ugyanis a tornateremben folytatódott röplapda meccsekkel és ügyességi sorversenyekkel. Ez utóbbi a mozgás mellett hatalmas szórakozást is jelentett a csapatoknak, amelyekben együtt küzdöttek teljes erőbedobással tanárok és diákok a győzelemért a kreatív feladatok teljesítésével. A jutalom nem maradt el: a nap fő szervezője, Barabás Gyöngyi testnevelőtanár adta át díjakat, vagyis a rengeteg banánt, csokoládét és tortákat. A nap közös és lelkes hip-hop tánccal zárult az iskolaudvaron, amelyet diákjaink tanítottak be. Öröm volt látni a nap során a küzdelmet, a lelkesedést és a sok vidám arcot. Köszönjük szépen a sportnap szervezőinek és támogatóinak, hogy részesei lehettünk ennek a különleges eseménynek a tanév zárásaként.

(Fotó: Kenyó László)