Feltűztük a szalagot végzőseinkre

A szalagtűző minden évben felemelő és gyönyörű esemény iskolánkban, hiszen maturanduszaink ekkor kapják meg a picike szalagjukat a Nagytemplomban, amely az egész világnak hirdeti, hogy ők már az utolsó évet töltik közöttük. A bálon a gyönyörű nyitótáncok így nem csupán az estét nyitották meg ünnepélyes lendületességükkel, hanem azt is megmutatták, hogy lassan kezdődik a búcsúzás folyamata és az „utolsók” sora: az utolsó osztálykirándulás, az utolsó adventi időszak iskolánkban, az utolsó félévi bizonyítvány és még sorolhatnánk. Sok-sok olyan megszokott alkalom, amely immár különleges hangsúlyt kap a búcsúzás előtt.

Kedves Végzőseink! Legyenek különlegesek számotokra ezek az utolsó hónapok. Ne csupán tanulásban bővelkedjenek, hanem örömben, nevetésben, beszélgetésben és álmokban is. Nagyon büszkék vagyunk rátok egyenként és örülünk, hogy általatok is gazdagodott iskolánk élete.