Az országos karate bajnokságon küzdöttek fiataljaink

2023. november 19-én vasárnap került megrendezésre az idei év szövetségektől független IPPON SHOBU Országos Shotokan Karate Bajnokság melyen iskolánk három tanulója nagyon szépen helyt állt.

• Balogh Luca Boróka 10.B osztályos tanulónk formagyakorlatban 5 helyen végzett, míg szabad küzdelemben a nagyon előkelő 2. helyezést szerezte meg.
  • Gál Tamás 10.A osztályos versenyzőnk mindkét versenyszámában dobogóra állhatott. Formagyakorlatban 3 helyen, szabad küzdelemben Borókához hasonlóan a 2. helyezést érte el.
  • Hegyessy Zsombor 10.B osztályos tanuló már évek óta gyakorolja a shotokan karatét és korosztályának „A” kategóriájában versenyez. A magas indulói létszámban sikerült szép helyezéseket elérnie és magasabb fokozatú versenyzőket maga mögé utasítani. Formagyakorlatban 4. helyezést, szabad küzdelemben 5. helyezést ért el.

Felkészítőik: Győri István, Jámbor István és Őri Krisztián