Várjuk a felvételi jelentkezési lapokat!

Kedves 8. osztályos Tanulók! Kedves Szülők!

Szeretettel várjuk az iskolánkba jelentkezni kívánó tanulók jelentkezési lapjait. Azok a tanulók jelentkezhetnek, akik bármelyik középiskolában megírták a magyar és matematika közpnti feladatsort. A magyarországi általános iskolába járó tanulók felvételi adminisztrációját saját általános iskolájuk végzi. A jelentkezőktől lelkészi jellemzést kérünk, ennek formanyomtatványa a cikk végén letölthető formátumban megtalálható. A felvételi jelentkezési lap és a lelkészi jellemzés beérkezési határideje: 2020. február 19. A szóbeli vizsga időpontja 2020. február 27-29. (Csütörtökön délután, pénteken délelőtt, pénteken délután és szombaton délelőtt). A hozzánk jelentkezett tanulók szóbeli felvételi vizsgájának időpontját az iskola honlapján tesszük közzé, de egyéni értesítést is küldünk. Az időponttal kapcsolatos előzetes vagy módosítási kéréseket a felveteli@drkg.hu email címen vagy az 52 614 896 telefonszámon kérjük minél előbb jelezni! Minden más, a felvételivel kapcsolatos kérdést is ezen az elektronikus levelezési címen vagy telefonszámon várunk.

Szeretettel várjuk az iskolánkban továbbtanulni akaró, annak értékrendjét elfogadó 8. osztályos tanulókat!