Tájékoztatás az érettségi vizsga szervezéséről iskolánkban

Kedves Érettségiző Diákok!

Mint arról nyilván értesültetek, megjelent az érettségi lebonyolítását szabályozó kormányrendelet, amely a veszélyhelyzetre tekintettel lényegesen módosítja az eddigi vizsgarendet. A rendelet szövege és a szükséges tudnivalók folyamatosan jelennek meg az Oktatási Hivatal Honlapján, kérem, hogy ezeket figyeljétek! Az alábbiakban olvasható a hivatalos teljes szöveg. Ajánlom az alapos elolvasást, különösen a vizsgaidőpontokra ügyeljetek! Az iskolánkra vonatkozó konkrét tudnivalókat az igazgatói tájékoztató levél tartalmazza. Felhívom a figyelmet a módosítási lehetőség szoros határidejére! A levelet a 12. évfolyamos tanulók emailben is megkapják.

Jó egészséget, jó felkészülést kívánok:

Győri József igazgató