Skip to content
Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona

Kiemelt hírek

Fellebbezés

Azok a tanulók, akik nem nyertek felvételt intézményünkbe, a nemzeti köznevelésről szóló törvény 37. §-a (2) bekezdése alapján e döntés ellen jogorvoslattal élhetnek, megjelölve, hogy

Adó 1 % felajánlása

Kedves Szülők, Támogatók! Ez az időszak az adóbevallások ideje. A NAV minden évben elkészíti az adóbevallások tervezetét és azt az ügyfélkapun vagy más módon eljuttatja az adózóhoz.   Ha az adózó nem nyilatkozik, akkor a NAV által kiküldött tervezet automatikusan elfogadottnak tekintett. Iskolánk számára nagyon fontos a befizetett adó 1%-ból származó

Aktualitások

Szép sikerek a nemzetközi aerobik versenyen

Koncz Szilvia, 9.Ny osztályos tanuló, az április 18-21-én Prágában, 16 nemzet részvételével megrendezett Cseh Open Versenyen aerodance versenyszámban ezüst érmet szerzett. Az április

Fellebbezés

Azok a tanulók, akik nem nyertek felvételt intézményünkbe, a nemzeti köznevelésről szóló törvény 37. §-a

Ezüstös refis lányok

Iskolánk „A” kategóriás tornász csapata a Diákolimpia Országos Döntőjén II. helyezést ér el. A csapat

Utoljára volt együtt az egész diáksereg vasárnapi istentiszteleten ebben a tanévben

Rendhagyó lelki alkalomra gyűltünk össze az Oratóriumban a bennmaradós hétvége zárásaként, hiszen utoljára voltak velünk

Diákbeszámoló a kolozsvári cserediákprogramról

Április 21-én délelőtt indultunk Gottlieb Noémivel (10.B) Kolozsvárra, ahol az ottani igazgató, Török Zoltán várt

A pingpongé volt a főszerep az internátusban

Asztalitenisz háziversenyt tartottunk péntek délután a Kálvin teremben! Lelkes szurkolás mellett a fiatalok remek küzdelemben

Kiszálláson szolgáltak kilencedikes diákjaink

A püspökladányi gyülekezetben látogatott a 9.B osztály. A fiatalok verses, idézetes igei összeállítással szolgáltak, míg

Búcsúzás a préceszen

Különleges lelki alkalomra gyűltünk össze ma este az Oratóriumban. Nem csupán a végzőseink utolsó précesze

Új módszerekkel gazdagodtak kollégáink

Az Erasmus+ program keretében egy egyhetes tanulmányi úton vettünk részt Németországban. Tapasztalatokkal és sok élménnyel

Bronzérmesek lettek a lányaink

Április 23-án, kedden rendezték a Fair Play Labdarúgó Torna Regionális Döntőjét, ahol 5 vármegye bajnoka

Tavaszi kankalin és a Három-kő nyomában

Április 25-én a 10.b biológia-kémia tagozatos tanulóival a Bükk irányába indultunk el. A cél, hogy