Országos Shotokan Karate Verseny

Szerencs
2018. szeptember 22.

"A küzdelem nem más, mint a körülményekhez való alkalmazkodás." /Funakoshi Gichin/

Az elmúlt hétvégén karatésaink Szerencsen versenyeztek az V. Országos SKS-SKDUN Ippon Shobu Bajnokságon. A verseny az őszi felkészülési szakasz első versenye és a moldovai világbajnokságra utazók utolsó versenye volt. Több mint 30 egyesület közel 150 versenyzőt delegált a megmérettetésre. A Józsai egyesületet erősítő „refis” alakulatból a következő karatékák vettek részt a versenyen: Jámbor Zsófia. 9.b; Pallós Vivien 11. b; Orosz Adrián 12. a; Szondi Gergő 12. d. Iskolánk két volt tanulója Makra Gabriella és Szabó Nikolett is csapatunk tagja valamint Jámbor István, aki a Brassai középiskola végzős tanulója.

A hosszú és fárasztó várakozás után egy eredményes versenynapot zártunk. Minden versenyzőnk dobogós helyezéssel térhetett haza. Az helyezéseket egyéni és csapat formagyakorlatokban valamint egyéni és csapat küzdelmekben szerezték. Mindenkinek gratulálok az eredményes versenyzéshez.